Home Sport Kolašinac pokazao Callejonu zbog čega ga zovu Bosanski tenk(VIDEO)

Kolašinac pokazao Callejonu zbog čega ga zovu Bosanski tenk(VIDEO)

Pokazao mu svoju snagu Fudbaleri Arsenala igraju trenutno u gostima protiv Napolija revanš utakmicu četvrtfinala Lige prvaka.

266
LONDON, ENGLAND - JANUARY 19: Sead Kolasinac of Arsenal during the Premier League match between Arsenal FC and Chelsea FC at Emirates Stadium on January 19, 2019 in London, United Kingdom. (Photo by David Price/Arsenal FC via Getty Images)

Nakon prvog poluvremena Arsenal vodi sa 1:0 nakon što je desetak minuta pred kraj fantastičan gol iz slobodnog udarca postigao Alexandre Lacazette.

Bh. reprezentativac Sead Kolašinac odigrao je veoma solidno prvo poluvrijeme, te je pokazao igračima Napolija da se neće dobro “provesti” na lijevoj strani.

To se posebno odnosi na Josea Callejona kojeg čuva Kolašinac, a već u 13. minuti bh. fudbaler je pokazao nekadašnjem igraču Real Madrida zbog čega ima nadmimak Bosanski tenk.